30 październik 2023

Mazobilet będzie obowiązywał do końca stycznia 2024

zdjęcie: Mazobilet będzie obowiązywał do końca stycznia 2024 / pixabay/7744562
Władze Mazowsza i Warszawy przedłużyły do ostatniego weekendu stycznia obowiązywanie oferty na Mazobilet. Bilet ten jest ważny w stołecznych autobusach, tramwajach, metrze i SKM oraz w pociągach KM i WKD od godz. 19 w piątek do godz. 8 w poniedziałek. Jego koszt to 49 zł dla jednej osoby lub 99 zł dla grupy od 2 do 5 osób.
REKLAMA

Weekendowy, imienny Mazobilet uprawnia pasażera do podróżowania bez ograniczeń stołeczną komunikacją miejską, Kolejami Mazowieckimi i Warszawską Koleją Dojazdową. Obowiązuje w pierwszej i drugiej strefie biletowej.

Koszt takiego biletu to 49 złotych dla jednej osoby lub 99 złotych dla grupy od 2 do 5 osób. Można go kupić w kasach biletowych KM, za pośrednictwem aplikacji mobilnej KM, przez internet, a także w biletomatach Kolei Mazowieckich. Na bilecie będzie trzeba podać dane pasażera lub - w przypadku biletu grupowego - jednego z pasażerów.

Mazobilet będzie ważny od godz. 19 w piątek do godz. 8 w poniedziałek. Początkowo miał obowiązywać do końca października, jednak zdecydowano się na przedłużenie oferty do końca stycznia. (PAP)

autorka: Marta Stańczyk

mas/ ok/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Józefów
-3.7°C
wschód słońca: 07:17
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Józefowie

kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-10 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany