6 listopad 2023

Utrudnienia w kursowaniu pociągów na trasie Płochocin-Warszawa

zdjęcie: Utrudnienia w kursowaniu pociągów na trasie Płochocin-Warszawa / pixabay/4256985
Na odcinku Błonie-Ożarów Mazowiecki doszło do usterki systemu sterowania ruchem kolejowym; służby techniczne są już na miejscu i działają nad przywróceniem działania urządzeń - przekazał PAP Martyn Janduła z PKP PLK. Dodał, że pociągi jadą, jednak są opóźnione do 15 minut.
REKLAMA

Nie wiadomo kiedy usterka zostanie naprawiona. "Służby pracują nad zdiagnozowaniem problemu i usunięciem usterki" - zaznaczył Janduła.

Wcześniej o utrudnieniach w kursowaniu pociągów na trasie Płochocin–Warszawa poinformowano na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego. "Z przyczyn technicznych utrudnione jest kursowanie pociągów Kolei Mazowieckich na odcinku Błonie–Ożarów Mazowiecki. Możliwe są opóźnienia, odwołania lub skrócenia relacji niektórych pociągów" - napisano.(PAP)

autor: Marcin Chomiuk

mchom/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Józefów
-3.7°C
wschód słońca: 07:17
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Józefowie

kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-10 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany