17 listopad 2023

Wojewoda Mazowiecki ogłasza konkurs na kartkę świąteczną

zdjęcie: Wojewoda Mazowiecki ogłasza  konkurs na kartkę świąteczną / pixabay/3024428
Wojewoda Mazowiecki zaprasza wychowanków całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego Mazowsza do udziału w szesnastej edycji konkursu na wykonanie kartki świątecznej. Zwycięska praca zostanie oficjalną Kartką Wojewody Mazowieckiego.
REKLAMA

Wojewoda Mazowiecki zaprasza wychowanków całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego Mazowsza do udziału w szesnastej edycji konkursu na wykonanie kartki świątecznej. Zwycięska praca zostanie oficjalną Kartką Wojewody Mazowieckiego. Dodatkowo, oryginały zwycięskich prac (I, II, III miejsce) zostaną rozesłane jako kartka świąteczna z życzeniami bożonarodzeniowymi wojewody do najważniejszych osób w państwie. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Prace należy dostarczyć do 7 grudnia br., rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 grudnia br.

Konkurs jest przeznaczony dla wychowanków mazowieckich całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Prace mogą być wykonane dowolną metodą plastyczną, przez jedną osobę, maksymalny format kartki to A4. Autorom zwycięskich prac zostaną wręczone nagrody indywidualne. Natomiast placówkom, z których pochodzą laureaci, nagrody rzeczowe zgodne z ich potrzebami.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Projekty należy dostarczyć do 7 grudnia br., (decyduje data wpływu). Pracę z wypełnioną kartą zgłoszeniową i zgodą na upublicznienie danych można przesłać na adres: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie Biuro Wojewody pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa z dopiskiem na przesyłce Kartka świąteczna – XVI edycja. Pracę można również złożyć osobiście w kancelarii urzędu, pl. Bankowy 3/5, wejście F, pok. 1. (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00).(PAP)

fos/ maak/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Józefów
-3.7°C
wschód słońca: 07:17
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Józefowie

kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-10 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany