14 listopad 2023

Dwie osoby ranne w zderzeniu czterech samochodów w pobliżu Legionowa

zdjęcie: Dwie osoby ranne w zderzeniu czterech samochodów w pobliżu Legionowa / pixabay/247589
Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu czterech samochodów osobowych na drodze krajowej nr 61 w Michałowie-Reginowie w pobliżu Legionowa - poinformował we wtorek wieczorem dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA. Są utrudnienia w ruchu.
REKLAMA

Jak przekazał dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, do wypadku doszło po godz. 20 na drodze krajowej nr 61 w Michałowie-Reginowie. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe. Wskutek wypadku dwie osoby zostały ranne.

Na miejsce wysłano m.in. karetki naziemne oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wskutek wypadku przejazd w kierunku Serocka jest utrudniony. Utrudniania w tym miejscu mogą potrwać do godz. 23.

Do kolejnego zdarzenia w tym rejonie doszło przed godz. 21 na drodze krajowej 61a w Jabłonnie. Zderzyły się tam dwa pojazdu; jednym z nich była karetka pogotowia ratunkowego. Wskutek zderzenia utrudniony jest przejazd z Jabłonny w kierunku Serocka. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 23.(PAP)

autor: Marcin Chomiuk

mchom/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Józefów
-4.1°C
wschód słońca: 07:17
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Józefowie

kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-10 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany