15 listopad 2023

Dwóch mężczyzn spadło z wysokości w miejscowości Kanie

zdjęcie: Dwóch mężczyzn spadło z wysokości w miejscowości Kanie / pixabay/3331421
Groźny wypadek w miejscowości Kanie (woj. mazowieckie). Dwóch mężczyzn spadło tam z wysokości. Zostali przewiezieni do szpitala.
REKLAMA

Zgłoszenie w tej sprawie policja otrzymała w środę około godz. 8:30. "Mieliśmy informację, że doszło do wypadku w pracy na terenie prywatnej firmy. Uczestniczyło tam dwóch mężczyzn. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Byli trzeźwi" - poinformowała asp. szt. Monika Orlik, rzeczniczka policji w Pruszkowie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia.(PAP)

Autorka: Aleksandra Kuźniar

akuz/ maak/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Józefów
-3.7°C
wschód słońca: 07:17
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Józefowie

kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-10 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany