14 listopad 2023

Zarzuty dla 11 osób w sprawie bójki w pizzerii w Sochaczewie

zdjęcie: Zarzuty dla 11 osób w sprawie bójki w pizzerii w Sochaczewie / pixabay/705842
11 osób usłyszało zarzuty uszkodzenia mienia i udziału w bójce, do której doszło podczas przyjęcia urodzinowego w jednym z lokali gastronomicznych w Sochaczewie (Mazowieckie) – poinformowała we worek rzeczniczka miejscowej policji asp. Agnieszka Dzik.
REKLAMA

"Dodatkowo dwie osoby odpowiedzą za posiadanie narkotyków, które policjanci zabezpieczyli podczas przeszukań. Podejrzani mają od 15 do 22 lat i są mieszkańcami Sochaczewa. Pełnoletnim grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. O losie nieletniego będzie decydował sąd rodzinny" – przekazała asp. Dzik.

Z ustaleń mundurowych wynika, że w piątek wieczorem w jednej z pizzerii w centrum miasta odbywało się przyjęcie urodzinowe, w którym uczestniczyło kilkanaście osób. "W pewnym momencie do lokalu weszła grupa osób, która zaatakowała uczestników imprezy. Między mężczyznami doszło do bójki, w trakcie której rzucano krzesłami i elementami wyposażenia lokalu" – zrelacjonowała policjantka. Szkody wyceniono na kilka tysięcy złotych.

W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali część uczestników zdarzenia. Kolejni sami zgłosili się do komendy. "Zatrzymanie pozostałych uczestników bójki jest kwestią czasu" – podkreśliła rzeczniczka policji.

Mundurowi ustalili, że część osób uczestniczących w bijatyce jest związana ze środowiskiem pseudokibiców.(PAP)

Autorka: Ilona Pecka

ilp/ apiech/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Józefów
-3.7°C
wschód słońca: 07:17
zachód słońca: 15:28
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Józefowie

kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-12-02 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-10 18:00
miejsce
Centrum Swobodna Przestrzeń,...
wstęp biletowany